Mimořádné opatření

Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo Mimořádné opatření, kterým se zakazuje s účinností ode dne 11. března 2020 osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů.
Odkaz na text mimořádného opatření najdete zde

Toto opatření potrvá do odvolání, a proto sledujte denně Bakaláře a stránky školy.   Zde také budou úkoly pro žáky od vyučujících.

V souvislosti s mimořádným opatřením bude uzavřena i školní družina, školní kuchyně, tělocvična a cvičební sál (i pro cizí nájemce).

Děkuji za pochopení.

Mgr. Eva Cabáková

ODKAZ NA BAKALÁŘE - PŘES TENTO ODKAZ SE DOSTANETE K WEBOVÉ APLIKACI A DOKUMENTŮM, O KTERÝCH JSME VÁS INFORMOVALI.

------------------------------------------

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.