Stříbrné básnění

Dne 27.2.2020 proběhlo v naší základní škole okrskové kolo recitační soutěže.

První stupeň měl své zastoupení ve třech kategoriích. K velké radosti vynikli naši žáci v každé z nich.V silné konkurenci se prosadila Amélie Sobotková z 1.A, Daniela Kabeláčová z 3.B a Kristýna Pavelová ze 4.B.

Uvedené soutěžící získaly pomyslnou stříbrnou medaili, tedy 2.místo, vždy ve své kategorii.

Amélii, Daniele a Kristýně k úspěchu srdečně blahopřejeme.

Za reprezentaci ale děkujeme i Celestýně Kolderové z 1.B, Miroslavu Pleškovi z 2.A a Viktorii Mikulenkové z 5.A, jejich přednes patřil k nejhezčím.

2. stupeň reprezentovala tato děvčata: Sabina Zapletalová (7.A), Kristýna Hegarová (7.B), Magdaléna Válková (9.B) a Tereza Kovařčíková (8.A), která v silné konkurenci recitátorů nejstarší kategorie obsadila krásné 3. místo. Blahopřejeme.

ODKAZ NA BAKALÁŘE - PŘES TENTO ODKAZ SE DOSTANETE K WEBOVÉ APLIKACI A DOKUMENTŮM, O KTERÝCH JSME VÁS INFORMOVALI.

------------------------------------------

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.