Krajské kolo ve volejbale děvčat 8. - 9. tříd

ZŠ Bojkovice pořádala 17. 4. 2019  krajské kolo ve volejbale starších žákyň. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů – sportovní školy zaměřené na volejbal Zlín, Kroměříž, Bojkovice, Nivnice u Uherského Brodu a ZŠ Videčská. Hrálo se systémem každý s každým. Přes velkou snahu našich děvčat se družstvu nepodařilo zvítězit ani v jednom utkání. S  vítěznou školou ze Zlína prohrála děvčata 2 :1 na sety. Druhé místo obsadila ZŠ Nivnice, třetí skončilo domácí družstvo, čtvrtou příčku vybojovala škola z Kroměříže.
Velkou pochvalu si zaslouží tato děvčata: Denisa Vokurková, Anička Kachtíková, Barbora Kolečková, Sára Pobořilová, Adéla Hajdová, Malvína Martináková a Amálie Camfrlová.
Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy!

V úterý 28. května 2019 se od 15.00 konají konzultace o prospěchu a chování žáků.