1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Vítězství v okrskovém kole ve vybíjené

20190426 102439Hezký sportovní výkon předvedli žáci naší školy v okrskovém turnaji ve vybíjené, kde ve složení: Daniel Rára, Daniel Kysučan, Tomáš Mičkal, Simon Baroš, Josef Richter, Jiří Skalička, Denis Orság, Ondřej Nohýl, Richard Hajný, Marek Sigmund, Vojtěch Šimša a Marek Chromela zvítězili ve všech zápasech a jako vítězové postupují v květnu do okresního kola.  Věřím, že i zde se ukáže jejich velké zapálení do hry a bojovnost. 

Jarmila Krůpová                                          

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

V úterý 28. května 2019 se od 15.00 konají konzultace o prospěchu a chování žáků.

 

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly