Odznak všestrannosti olympijských vítězů, 11.4.2019

IMG 20190411 095144Ve čtvrtek 11. 4. 2019 se konal na ZŠ Křižná ve Valašském Meziříčí OVOV. Tohoto okresního kola se zúčastnila naše škola v soutěži družstvev a jednotlivců. Závodilo se v 5 disciplínách: švihadlo 2 minuty, hod medicinbalem vzad, trojskok snožmo, kliky 2 minuty, vytrvalostní běh nebo dribling 2 minuty / osmička a střídání rukou pravá, levá /. Smíšené družstvo obsadilo 4. místo a soutěžilo v sestavě: Tereza Brodová, Lucie Tarackezy, Tereza Sommerová, Tereza Dratvová, Matyáš Matušík, Lukáš Dratva, Benjamin Jež. Soutěže se zúčastnilo 8 škol.
V soutěži jednotlivců reprezentovali tito žáci a žákyně: Jan Kříž, Patrik Pham, Sára Fojtášková, Kristýna Hegarová a Kateřina Zeithamelová.
Celkového nejlepšího umístnění ve svém ročníku narození dosáhli Lukáš Dratva – 3. místo a Tereza Dratvová - 2. místo. Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme další úspěchy.

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde