Okresní kolo ve volejbale děvčat 8. - 9. tříd

volejbalSVČ Domeček Valašské Meziříčí pořádalo 10. 4. 2019 okresní kolo ve volejbale starších žákyň. Turnaje se bohužel zúčastnily pouze 3 týmy – ZŠ Vidče, ZŠ Luh Vsetín a ZŠ Videčská. Naše družstvo nejprve v dramatickém zápase porazilo ZŠ Luh 2 : 1 a pak hladce zdolalo ZŠ Vidče 2 : 0. Tímto pěkným výkonem si děvčata zajistila účast v krajském kole, které se koná v Bojkovicích 17. 4. 2019.
Velkou pochvalu si zaslouží tato děvčata: Denisa Vokurková, Anička Kachtíková, Barbora Kolečková, Anička a Tereza Firbachovy, Sára Pobořilová, Adéla Hajdová, Malvína Martináková a Amálie Camfrlová.
Všem jmenovaným držíme palce v krajském kole.

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde