1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Poznej a chraň! 2019

dscn7003S jarem přicházejí každý rok přírodovědné soutěže.Ve čtvrtek 14. 3. proběhlo školní kolo soutěže "Poznej a chraň!" . Letošní téma bylo těžké, "Byliny, zvláště bylinky", přesto se zúčastnilo 35 žáků 4. - 7. ročníku. Soutěž se skládala ze dvou částí, testu a poznávačky. Ti nejlepší v každé kategorii vytvořili tříčlenná družstva, která postoupila do okresního kola. Z kategorie 4. - 5. třída to byli: Radim Sačko (4. B), Viktorie Mikulenková (4. A) a Marek Sommer (4. A). Ve čtvrtek 4. 4. soutěžili ve Vsetíně s dalšími 11 družstvy. Přesto, že se neumístili na čelních pozicích, posbírali první zkušenosti a příští rok jistě uspějí lépe. V pátek 5. 4. soutěžila dvě družstva v kategorii 6. - 7. třída. Šesťáci ve složení Jakub Vaculín (6. A), Jakub Vašek (6. B) a Štěpánka Jaroňová (6. B) obsadili 10. místo a sedmačky ve složení Zuzka Petřvalská, Markéta Sačková a Kristýna Jurajdová (všechny 7. A) se umístily na 4. místě a těsně nepostoupily do kola krajského. Je třeba říct, že v konkurenci 17 družstev je to krásné umístění.

Hledej

Nepřehlédněte

 

ODKAZ NA BAKALÁŘE - PŘES TENTO ODKAZ SE DOSTANETE K WEBOVÉ APLIKACI A DOKUMENTŮM, O KTERÝCH JSME VÁS INFORMOVALI.

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly