Městský úřad Rožnov

Dnes, 1. 4. 2019, jsme s naší třídou navštívili Městský úřad v našem městě. Přivítal nás pan Tomáš Gross a řekl nám něco o chodu úřadu. Zavedl nás do reprezentační místnosti, kde se konají významné události. Viděli jsme kroniku města a paní matrikářka nám ukázala knihu, kde se zapisují události jako narození, svatby a úmrtí osob Rožnova. Přivítal nás také pan starosta Radim Holiš, který nám zodpověděl všechny naše dotazy. Pro mě byla velmi zajímavá informace o tom, že současná budova kina bude zbourána a nahradí ji nové multifunkční kulturní centrum. Návštěva našeho Městského úřadu se mi líbila.

Za žáky 6. A a 6. B  Jakub Vaculín

----------------------------------

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.