Okrsková kola v basketbalu starších žáků a žákyň

Basketbal divky 12.3. 2019Ve dnech 12. 3. a 15. 3. 2019 Základní škola Pod Skalkou pořádala okrsková kola v basketbalu 8. -9. tříd. Ve středu 12. 3. sehrála svá utkání děvčata, která porazila družstvo ZŠ 5. května a prohrála se ZŠ Pod Skalkou. Družstvo obsadilo 2. místo a postoupilo do kola okresního. Školu reprezentovala tato děvčata: Barbora  Kolečková, Tereza Francková, Anna Firbachová, Tereza Firbachová, Kateřina Opálková, Tereza Sommerová, Kristýna Holčáková, Sára Pobořilová, Malvína Martináková, Tereza Dratvová a  Odeta Mořkovská.

Družstvo chlapců skončilo na 4. místě. Školu reprezentovali tito žáci: Radek Miklas, Benjamin Jež, Richard Berka, Jan Stáňa, Daniel Matuška, Šimon Frydrych, Lukáš Růčka, Matěj Radil, Filip Malina a Michal Zeithamel.

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.