Virtuální svět v divadle

Ve středu 20. března navštívili sedmáci naší školy divadelní představení v Novém Jičíně s názvem Řek bych nějakej vtip. V divadelní hře šlo o to najít ztracené děti. Rodiče hledající své děti navštívili psychiatra a ten je poslal do trenažéru, který simuloval virtuální svět. Rodiče navštívili prostředí známých her Last of US, DC Univers a také taneční parket světově známých pěvců. V těchto světech dostávali indicie k hledání svých dětí. Rodiče byli ale do her tak vtaženi, že na své děti téměř zapomněli. Při šťastném shledání rodiče pochopili svět dětí, ale děti si uvědomily, že je dobré věnovat se i aktivitám v reálném světě. Představení se nám líbilo.

Ondřej Ondryáš, 7.A

Vážení rodiče, vedení města Vás žádá o vyplnění dotazníku, který má vést ke zlepšování situace a stavu vzdělávání a výchovy žáků základních škol. Přístupové údaje najdete na Bakalářích nebo na lístcích, které jsme Vám poslali po dětech.

------------------------------------------

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.