1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Závod ve šplhu o tyči, 20.2.2019

Ve středu 20. února 2019 pořádalo Středisko volného času Rožnov p. R. tradiční závod ve šplhu o tyči, který se konal na ZŠ 5. května Rožnov p.R. Naši školu reprezentovalo 15 dětí s těmito výsledky: 1. třídy: Emílie Kunčická- 2. místo, Dominik Bártek - 3. místo,   2. třídy :  Adéla Fabianová - 1.místo, Adam Šebesta – 2. místo, 3. třídy: Vanesa Jančová –  3. místo, Branko Dravecký – 3. místo, 4. třídy: Emílie Majerová – 3.místo, 5. třídy :  Vadym Reheyda – 1.místo, Daniel Rára,  6. třídy: Lucie Tarackezy – 1. místo,  Alex Drábek – 1.místo,  7. třídy: Kristýna Holčáková – 3.  místo,  8.třídy: Tereza Dratvová – 1.místo, 9. třídy: Jan Hoffmann – 1. místo / čas 2,51 s/, Aneta Hoffmannová – 1. místo / čas 2,93 s/. Všem dětem děkujeme za výborné sportovní výkony a za skvělou reprezentaci naší školy.

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

ODKAZ NA BAKALÁŘE - PŘES TENTO ODKAZ SE DOSTANETE K WEBOVÉ APLIKACI A DOKUMENTŮM, O KTERÝCH JSME VÁS INFORMOVALI.

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly