1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Poznáváme země našich spolužáků

foto 243Netradičně začalo vyučování v naší třídě 5. B v úterý 19. února. Proběhl u nás projektový den, zaměřený na poznávání zemí, odkud pocházejí naši spolužáci. Toto poznávání jsme zahájili Vietnamem, protože z této země pochází naše spolužačka Anička. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o přírodních podmínkách, flóře a fauně, ale také způsobu života obyvatel, zvycích a kultuře této země. Po zhlédnutí fotografií a videa jsme zjistili, jak je tato země krásná a zajímavá. Abychom si odnesli z této hodiny i nějakou upomínku, vyrobili jsme si vietnamský klobouk  - non la.  Největší zážitek jsme měli z přípravy a ochutnávky vietnamských jídel. Ochutnali jsme masové závitky, smažené nudle a banánový dort s citronádou. Teď už víme, že vietnamská kuchyně je zdravá a chutná.
Někdy příště se seznámíme s další zemi, a to s Ukrajinou, odkud pochází náš spolužák Vadym.

Hledej

Nepřehlédněte

 

ODKAZ NA BAKALÁŘE - PŘES TENTO ODKAZ SE DOSTANETE K WEBOVÉ APLIKACI A DOKUMENTŮM, O KTERÝCH JSME VÁS INFORMOVALI.

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly