Okresní kolo ve vybíjené děvčat 6. -7. tříd

DSC08689V pátek 8. 2. 2018 se konalo v tělocvičně ZŠ 5. května okresní kolo ve vybíjené děvčat 6.-7. tříd / a žákyně narozené 2005 /. Naše družstvo se do tohoto turnaje probojovalo prvenstvím z okrskového kola. Okresního kola se zúčastnilo 5 týmů: ZŠ Hutisko – Solanec, ZŠ 5. května, ZŠ Šafaříkova – Valašské Meziříčí, ZŠ Hovězí a naše škola. Hrálo se systémem každý s každým. Naše děvčata vyhrála pouze se ZŠ Hovězí, ostatní zápasy těsně prohrála a skončila na 4. místě.  Vítězství si vybojovala škola ZŠ Hutisko – Solanec. Pochvalu za bojovný výkon si zaslouží tato děvčata: Tereza Dratvová, Malvína Martináková, Tereza Zezhulčíková, Kamila Slováková, Tereza Sommerová, Kateřina Brodová, Vendula Krupová, Kristýna Hegarová, Lucie Tarackezy a Markéta Toflová. Děvčatům děkujeme za reprezentaci školy!