Lyžování se sluníčkem

20190131 145616V týdnu od 28. ledna do 1. února 2019 se uskutečnil odpolední lyžařský kurz pro děti z 1. až 5 tříd. Vyjíždělo se vždy 11:40 od školy hromadným autobusem, který zařídil SUN Outdoor Bílá, na Bílé jsme si 2 hodiny pořádně zalyžovali a vraceli jsme se kolem 16h zpět ke škole. Byli jsme rozděleni do tří skupin podle našich zkušeností od začátečníků po pokročilé. Během týdne jsme zkoušeli nejrůznější, pro někoho skoro, „akrobatická“ cvičení a používali jsme zajímavé pomůcky jako „padáky“ apod.
V pátek se uskutečnily závody, kde jsme projížděli slalom a vedlo se nám opravdu skvěle.
Ze skupiny A (pokročilí) vyhráli:
1. místo Michal Zetek 1.B
2. místo Lenka Polášková 4.B
3. místo Jakub Krejčí 2.B

Ze skupiny B (začátečníci a mírně pokročilí) vyhráli:
1. místo Dominik Bártek 1.B
2. místo Jan Omelka 1.A
3. místo Barbora Vičanová 1.B

Sněhové podmínky i počasí nám přálo a my jsme si tak krásně užili každou chvíli na svahu. Už se těšíme na příští rok.