O poklad strýca Juráša 2019

V pondělí 28. ledna 2019 proběhlo v městské knihovně vyhlášení výsledků literární soutěže O poklad strýca Juráša. Naši žáci byli již tradičně velmi úspěšní. Ve své věkové kategorii se na 3. místě umístili Zuzana Petřvalská (7. A, próza), Matouš Pavelka (7. B, poezie), Jan Hoffmann (9. B, poezie) a Adéla Boháčová (8. B, komiks). 2. místa obsadili Josef Richter (5. A, komiks) a Alice Hoferková (8. A, komiks). Své věkové kategorie vyhrály Štěpánka Jaroňová (6. A, poezie), Amélie Burešová a Tereza Kovařčíková (7. A, komiks) a Natálie Kopecká (8. B, próza). Všichni jmenovaní postupují do okresního kola. Blahopřejeme.

----------------------------------

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.