1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Okresní kolo v přespolním běhu družstev, 25.9.2018

.IMG 20180925 091530Tradiční okresní kolo v přespolním běhu se konalo 25. 9. 2018 ve Valašském Meziříčí v prostorách zámeckého parku.  V soutěži naši školu reprezentovala 4 družstva:  mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci a starší žákyně. Za každé družstvo mohlo běžet 6 závodníků a do celkových výsledků družstva se započítávaly výsledky čtyř nejlépe umístěných běžců. Umístění těchto závodníků se sečetlo a družstvo s nejnižším součtem se stalo vítězem. V silné konkurenci nejlepších škol okresu Vsetín obstálo na výbornou družstvo mladších žákyň, které suverénně zvítězilo a zajistilo si postup do krajského kola. Tento závod pořádá ZŠ Trnava 4. 10. 2018. Družstvo starších žákyň obsadilo 2. místo, starší žáci a  mladší žáci doběhli na 5. místě. Družstvo mladších děvčat závodilo ve složení: Kateřina Brodová, Sára Fojtášková, Nela Lušovská, Kristýna Hegarová, Lucie Tarackezy a Zuzana Petřvaldská. Družstvo mladších žáků soutěžilo ve složení: Matyáš Matušík, Alex Drábek, Josef Boháč, Marek Moll, Ondřej Němec a  Tomáš Marek. Družstvo starších děvčat běželo v sestavě: Aneta Chudějová, Kateřina Zeithamelová, Tereza Dratvová, Adéla Boháčová, Magdaléna Válková a  Sabina Vančurová. Družstvo starších žáků bojovalo ve složení: Lukáš Růčka, Filip Maléř, Dan Matuška, Jan Hoffmann, Radek Miklas a Matěj Radil.
Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších úspěchů!

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

------------------------------------------- 

 

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde

 

 

------------------------------------------- 

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly